Rok szkolny 2018-2019

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Ciasta

Ciasta

30 listopada tworzyliśmy kartki świąteczne, które podarowaliśmy ponad stu gościom podczas Gminnej Wigilii dla Seniorów w M- GOK-u w Mordach. 
Od 3 grudnia do 7 grudnia sprzedawaliśmy ciasta. Początkowo planowaliśmy tę akcję tylko na jeden dzień, ale zaangażowanie uczniów i rodziców przerosło nasze oczekiwania. Wszystkim serdecznie dziękujemy! Za uzyskany dochód zakupimy potrzebne artykuły dla podopiecznych Domu Dziecka w Siedlcach

1 grudnia 2018
Przejdź do - "Dzień Wolontariusza"

"Dzień Wolontariusza"

Od 4 grudnia rozpoczęliśmy akcję „Klucze dla Budzika”. Zbieramy stare, niepotrzebne klucze, które po przetopieniu sprzedamy, a zysk przekażemy jako wsparcie Fundacji „Akogo?” - finansującej klinikę „Budzik” dla dzieci w śpiączce po ciężkich urazach mózgu. Prosimy rodziców  o wsparcie naszego działania.

6 grudnia 2018
Czytaj więcej o: "Dzień Wolontariusza"
Przejdź do - Paczki

Paczki

28 listopada rozpoczęliśmy zbiórkę książek dla dzieci i młodzieży dla podopiecznych siedleckiej Wioski SOS. Akcja trwa nadal, a zebraną literaturę przekażemy w marcu.

7 grudnia 2018
Czytaj więcej o: Paczki
Przejdź do - Tydzień Wolontariatu 2018

Tydzień Wolontariatu 2018

Pod tym hasłem  przez cały tydzień od 27.11.2018r. odbywały się w naszej szkole akcje i przedsięwzięcia organizowane  przez wolontariu. Wszystkie działania rozpoczęły warsztaty literackie dla uczniów klas VII – III gimnazjum, przygotowane przez nauczycielki języka polskiego panie: Krystynę Kaniewską – Pietrasik i Małgorzatę Pasterską.

8 grudnia 2018
Czytaj więcej o: Tydzień Wolontariatu 2018
Przejdź do - Pierwsze kroki

Pierwsze kroki

„Pierwsze kroki wolontariuszy” to projekt, w który zaangażowało się dwunastu uczniów naszej szkoły klas trzecich gimnazjum. Działania rozpoczęły się we wrześniu, a zakończyły w grudniu 2018r.  Regularnie, co dwa tygodnie, młodzież uczestniczyła w warsztatach, na których poznawała zasady działania w ramach wolontariatu, współdziałania w grupie oraz planowania i zauważania trudności i zalet podczas organizacji projektów na rzecz lokalnej społeczności.

16 października 2018
Czytaj więcej o: Pierwsze kroki