Jesteś tutaj: Start / Rozkład autobusów

Rozkład autobusów

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
Rozkład jazdy autobusu szkolnego
Odjazdy z miejscowości Odjazd z Mordów - przyjazd do miejscowości
6.40 Mordy 14.15 Mordy
6.50, 6.52,6.53,6.54 Klimonty 14.25 Klimonty
7.00 Pieńki 14.35 Pieńki
7.03 Wyczółki 14.38 Wyczółki
7.08 -7.13 Stok Ruski 14.45 Stok Ruski
7.20 Mordy 14.55 Mordy
7.30 Olędy 15.10 Olędy
7.42 Głuchówek 15.25 Głuchówek
7.50 Mordy 15.35 Mordy
       
       
PKS Łosice odjazdy z miejscowości
7.o5 Czepielin 7.00 Płosodrza
7.07 Ogrodniki 7.01 Wólka Biernaty
7.15 Doliwo 7.03 Suchodół Wielki
7.25 Czołomyje 7.05 Suchodółek
7.27 kol. Mordy 7.07 Rozgóziec
    7.12 Ptaszki
7.30 Wojnów skrzyż. 7.15 Wólka Soseńska
7.35 Wojnów 7.16 Sosenki Jajki
7.40 Wojnów II 7.25 Mordy szkoła
7.44 Stara Wieś    
7.47 Głuchów wieś    
7.49 Głuchów II    
7.51 Mordy szkoła    
       
PKS Łosice przyjazdy do miejscowości
13.25 Mordy - wyjazd 14.15 Mordy
13.50 Czepielin 14.20 Głuchów
14.10 Mordy - wyjazd 14.25 Stara Wieś
14.20 Sosenki 14.30 Wojnów
14.21 Sosenki Jajki    
14.23 Wólka Soseńska    
14.23 Ptaszki    
14.28 Rogóziec    
14.30 Suchdółek    
14.33 Suchodół Wielki    
14.35 Wólka Biernaty    
14.37 Płosodrza    
14.50 Mordy wyjazd    
14.50 Mordy - wyjazd    
14.55 Czołomyje    
15.05 Doliwo    
15.10 Ogrodniki    
15.15 Czepielin