Rok szkolny 2023-2024

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

XXIV edycja "Góry Grosza"

Akcja Góra Grosza organizowana jest w szkole przez Szkolne Koło Wolontariatu i będzie trwać od 6 listopada 2023 r. do 2 lutego 2024 r. Gorąco zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do zbiórki. Pamiętajcie, że liczy się każdy grosz, a wielkie rzeczy zaczynają się od małych kroków.

„Miarą Twojego człowieczeństwa jest wielkość troski o drugiego człowieka” – ks. Mieczysław Maliński

Plakat: http://www.zomordy.pl/container/dokumenty-i-grafiki-2023-2024---k.konopka/Plakat.pdf?noc=1699205608

5 listopada 2023
Opiekunowie SKW

"Bitwa na nakrętki" - czas start!

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji zbiórki plastikowych nakrętek. W tym roku szkolnym przedszkolaki oraz uczniowie klas I–VIII biorą udział w konkursie „Bitwa na nakrętki”. Finał akcji odbędzie się 9 czerwca 2024 roku. Konkurs jest akcją charytatywną Fundacji Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci - fundusze pozyskane ze sprzedaży nakrętek zostaną przekazane na realizację jej celów statutowych. Celem konkursu, oprócz zbierania nakrętek, jest też promowanie ekologicznego stylu życia wśród dzieci i młodzieży.

Zebrane nakrętki przynosimy do p. Katarzyny Kulik (przedszkole), p. Niny Chęcińskiej (budynek A) oraz do p. Agnieszki Genei (budynek B)Czyste nakrętki powinny być włożone do reklamówki z karteczką zawierającą: imię, nazwisko oraz klasę ucznia przekazującego nakrętki.

Liczymy na Was! Pomagajmy wszyscy!


 

28 września 2023
Opiekunowie SKW