Działalność 2022-2023

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Dzień Dziecka na BIS!

Dzień Dziecka na BIS!

7 czerwca w budynku B odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Dziecka, zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Zabawa przyciągnęła wszystkich, którzy oczekiwali "tanecznych pląsów" na parkiecie. Oprawą muzyczną zajęli się nasi chłopcy z klasy VII (pod kierunkiem Mateusza Wardziaka), którzy nie mieli zamiaru pozwolić uczestnikom zabawy nawet na chwilę wytchnienia. Opiekunowie SU, aby urozmaicić młodzieży czas, zaproponowali zabawy taneczne, które cieszyły się dużą popularnością. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
12 czerwca 2023
Tekst i zdjęcia: Edyta Iwańczuk
Przejdź do - Pierwszy Dzień Wiosny (kl.4-8)

Pierwszy Dzień Wiosny (kl.4-8)

Wtorek 21 marca był wyjątkowy - pełen kolorów i wiosennego luzu. Bez plecaków i książek, za to z dobrymi humorami i głowami pełnymi pomysłów, hucznie powitaliśmy WIOSNĘ!

Zabawa rozpoczęła się od pokazu mody ekologicznej pod nazwą "Nie wyrzucaj - wykorzystaj!". Wszystkie klasy wykazały się ogromną pomysłowością w wykorzystaniu surowców wtórnych do stworzenia barwnych, ciekawych i zabawnych ekokreacji. Wytypowani uczniowie z poszczególnych klas, prezentowali stroje niczym sławni modele ze światowych pokazów mody.

24 marca 2023
Opiekunowie SU
Czytaj więcej o: Pierwszy Dzień Wiosny (kl.4-8)
Przejdź do - Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

Międzynarodowy Dzień Kobiet obchodzony jest od 1909 roku. Jest to szczególna okazja do zaznaczenia zasług kobiet w świecie, wyrażenia uznania i docenienia wszystkich Pań. Nie zapomnieli o tym chłopcy z Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły!

Chcąc lepiej zrozumieć kobietę, przeprowadzili w przeddzień Dnia Kobiet (tj. 7 marca) ankietę, której celem było poznanie upodobań kobiet i dziewcząt. Uczennice i pracownice szkoły zostały zapytane, m.in. o to co preferują: kwiaty czy czekoladki, kino czy spacer, fast food czy słodycze. Ankieta cieszyła się dużym zainteresowanim!

8 marca 2023
Opiekunowie SU
Czytaj więcej o: Dzień Kobiet
Przejdź do - Szkolny Bal Choinkowy coraz bliżej!

Szkolny Bal Choinkowy coraz bliżej!

Już za kilka dni odbędzie się wyczekiwany przez wszystkich uczniów Szkolny Bal Choinkowy! Emocje rosną, praca wre! Wszyscy uczniowie klas starszych w budynku B nie szczędzą sił, by ten dzień był wyjątkowy. Klasy wspólnie wykonują dekoracje, chcąc zamienić naszą salę gimnastyczną w salę balową. Brawo dla wszystkich uczniów! Dzięki Waszemu zaangażowaniu nasza sala zalśni tysiącem gwiazd.

5 lutego 2023
Katarzyna Malińska
Czytaj więcej o: Szkolny Bal Choinkowy coraz bliżej!
Przejdź do - Dzień Pozytywnego Myślenia!

Dzień Pozytywnego Myślenia!

W dniu 3 lutego br. uczniowie działający w SU w ramach działań statutowych, zorganizowali w szkole Dzień Pozytywnego Myślenia. Uczniowie przygotowali słoneczka, które były symbolem pozytywnego patrzenia na świat. Każdy uczeń spisał się świetnie i miał przy sobie słoneczko - przypięte do ubrania lub namalowane na twarzy. Niektóre słoneczka były na prawdę bardzo kreatywne :-)

3 lutego 2023
Tekst: Aleksandra Czarnocka, kl. 8b; Foto: Agnieszka Geneja
Czytaj więcej o: Dzień Pozytywnego Myślenia!

Ogłoszenie SU w związku z obchodami szkolnego Dnia Pozytywnego Myślenia!

Samorząd Uczniowski informuje, że w związku z Dniem Pozytywnego Myślenia, dnia 3 lutego 2023 r. zostanie przeprowadzona akcja "Słoneczko". Akcja ta polega na narysowaniu na twarzy / przyczepieniu do ubrania słoneczka. Klasa z największą frekwencją osób ze "słoneczkami" otrzyma nagrodę. Nagrodą będzie bilet na nie pytanie i brak kartkówki wybranego przez całą klasę dnia. Wykorzystany bilet przewodniczący klasy ma obowiązek zwrócić do opiekunów SU.

Zachęcamy do udziału w akcji!

2 lutego 2023
Samorząd Uczniowski

SPRAWOZDANIE SU PO I SEMESTRZE 2022/2023

SPRAWOZDANIE

Z DZIAŁALNOŚCI SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

ZESPOŁU OŚWIATOWEGO W MORDACH

PO I SEMESTRZE, ROK SZKOLNY: 2022/2023

2 lutego 2023
Aneta Ilczuk, Katarzyna Malińska, Agnieszka Geneja
Czytaj więcej o: SPRAWOZDANIE SU PO I SEMESTRZE 2022/2023
Przejdź do - MIKOŁAJKI (bud. B) :-)

MIKOŁAJKI (bud. B) :-)

We wtorek 6. grudnia w naszej szkole przechadzali się specjalni goście i rozdawali w klasach słodkie upominki. Zgodnie z doroczną tradycją, uczniowie z budynku B Zespołu Oświatowego w Mordach, spotkali się ze świętym Mikołajem (i to nie jednym...). Święci Mikołajowie zawitali w szkolne progi i dla każdego przynieśli słodziutkiego lizaczka. Grzeczne osoby dostały lizaki za swoją postawę, a te mniej grzeczne - lizaki na zachętę. :-) 

6 grudnia 2022
Opiekunowie SU
Czytaj więcej o: MIKOŁAJKI (bud. B) :-)
Przejdź do - Andrzejki i dyskoteka ostatkowa (kl. IV-VIII)

Andrzejki i dyskoteka ostatkowa (kl. IV-VIII)

W czwartek, 24 listopada br. świętowaliśmy Andrzejki. Członkowie Samorządu Uczniowskiego w bud. B w bardzo klimatycznym i nastrojowym wnętrzu, wróżyli wszystkim chętnym uczniom i nauczycielom przy pomocy różnych akcesoriów - m.in. czarodziejskiej kuli, lanego wosku, owoców i wielu innych.

24 listopada 2022
A. Geneja, A. Ilczuk, K. Malińska
Czytaj więcej o: Andrzejki i dyskoteka ostatkowa (kl. IV-VIII)

DYSKOTEKA

Już w najbliższy czwartek 24 listopada br.odbędzie się długo wyczekiwana szkolna dyskoteka andrzejkowa dla klas IV-VIII. 

22 listopada 2022
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami
Czytaj więcej o: DYSKOTEKA