Rok szkolny 2018-2019

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Harcerze w jednostce wojskowej w Siedlcach

Harcerze w jednostce wojskowej w Siedlcach

13 lutego, podczas ferii zimowych, harcerze z druzyny harcerskiej odwiedzili jednostę wojskową. Inicjatorką tej nietypowej wycieczki była p. Małgorzata Pawłowska. Żolnierze zaprezentowali harcerzom sprzęt woskowy, w który wyposażona jest jednostka.

28 maja 2019
Przejdź do - Harcerki i harcerze u Dyrekcji szkoły

Harcerki i harcerze u Dyrekcji szkoły

W piątek 15 marca harcerki i harcerze z druzyny "Ciekawi świata" rzem ze swoją druzynową dh Małgorzatą Pawłowską odwiedzili dyrekcję szkoły. Podczas spotkania zapoznali oni p. Dyrektor Terseę Kozos z przebiegiem zlotu hufca ZHP, który odbył sią na terenie naszej szkoły. Pochwalili się również zdobytymi podczas zlotu trofeami. Dyrektor szkoły podziekowała dh małgorzacie i wszystkim harcerzom za godne reprezentowanie naszej szkoły i za trud, który włożyli w organizację zlotu. Obiecała wygospodarować pomieszczenie w szkole na harcówkę.

22 marca 2019

Betlejemskie Światełko Pokoju w Mordach

14 marca 2019
Przejdź do - Wiosenny zlot Hufca ZHP w Mordach

Wiosenny zlot Hufca ZHP w Mordach

W dniach 8-10 marca 2019 roku nasza szkoła gościła harcerzy hufca ZHP „Podlasie”. Na zlot przybyło ponad 200 druhen i druhów. Rolę gospodarzy pełniła nasza harcerska drużyna „Ciekawi świata” z druhną drużynową Małgorzatą  Pawłowską i Elżbietą Wielogórską. W organizacji zajęć sportowych pomagał również nauczyciel wf-u p. Jerzy Wąsowski.

10 marca 2019
Czytaj więcej o: Wiosenny zlot Hufca ZHP w Mordach