Jesteś tutaj: Start / Koło plastyczne

Koło plastyczne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Zabawy Sztuką - ogólnopolski projekt plastyczny

Zabawy Sztuką - ogólnopolski projekt plastyczny

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim projekcie plastycznym „Zabawa Sztuką”. Celem projektu jest propagowanie twórczej aktywności poprzez zabawę. Zadania projektowe są realizowane podczas zajęć koła plastycznego.

18 października 2022
Katarzyna Malińska
Przejdź do - Koło plastyczne zaprasza!

Koło plastyczne zaprasza!

Lubisz rysować? Malować? Tworzyć ciekawe kreatywne projekty? Zapraszamy do udziału w zajęciach koła plastycznego. Poznasz nowe techniki plastyczne, usprawnisz swoje umiejętności manualne, mile spędzisz czas! Zajęcia odbywają się w każdy piątek od godz. 12.35 w sali nr 1 w budynku B. Zapraszamy!

18 października 2022
Katarzyna Malińska

Konkurs "Święty Mikołaj w oczach dzieci"

konkurs plastyczny-św.Mikołaj

Zapraszam do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Święty Mikołaj w oczach dzieci”

Konkurs ma na celu pogłębianie wśród dzieci i młodzieży wiedzy o życiu i działalności św. Mikołaja – biskupa Myry.

Ważne! Do konkursu kwalifikowane będą jedynie prace przedstawiające postać św. Mikołaja, biskupa Myry. Prace przedstawiające komercyjne wyobrażenia św. Mikołaja (jako baśniowej postaci z Laponii) nie będą brane pod uwagę.

24 października 2021
Czytaj więcej o: Konkurs "Święty Mikołaj w oczach dzieci"

Ogólnopolski projekt plastyczny "Zabawa Sztuką" w naszej szkole

Plakat Zabawy Sztuką

Zapraszam do udziału w całorocznym ogólnopolskim projekcie plastycznym. Chcesz zagłębić się w świat sztuki wykonując niezwykle interesujące zadania? Lubisz poznawać różnorodne techniki plastyczne? Chciałbyś tworzyć w plenerze? A może jesteś ciekaw, którą z postaci ze znanych płócien najbardziej przypominasz? Czujesz, że drzemie w Tobie talent? A może dopiero pragniesz to poczuć? Będąc uczestnikiem projektu pobudzisz kreatywność, poznasz świat sztuki z zupełnie nowej perspektywy. Zrealizujesz 6 niesamowitych wyzwań. Będziesz miał możliwość udziału w wystawach i prezentacjach swoich prac.

Dołączysz?

Zapraszam uczniów klas IV-VIII do podróży przez sztukę poprzez zabawę. Chęć udziału w projekcie należy zgłosić nauczycielowi plastyki. Zajęcia w związku z projektem będą odbywały się we wtorki na 8 godzinie lekcyjnej w budynku B.

6 października 2021
Katarzyna Malińska