Nauka z klasą - kolejny etap

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
21 grudnia 2021

Uczniowie klasy III a naszej szkoły zaangażowali się w przygotowanie pracy plastycznej pt.„Jestem Ekobohaterem” w ramach  Ogólnopolskiego Konkursu „Nauka z klasą”. Organizatorem działania jest Kaufland Polska Markety sp. z o.o. sp. j. z siedzibą we Wrocławiu.

Zadaniem konkursowym było przedstawienie, w jaki sposób dzieci dbają o środowisko. Przed wykonaniem plakatu trzecioklasiści podsumowali swoją wiedzę o działaniach na rzecz ochrony środowiska, dzięki temu powstało tak wiele pomysłów. Dzieci rysowały, wycinały, kolorowały i naklejały.

Wysiłki trzecioklasistów zostały zauważone i praca zakwalifikowała się do kolejnego etapu! Wybrano 40 prac z całej Polski.

Zgodnie z regulaminem nasz plakat zostanie opublikowany na stronie www.naukazklasa.pl, gdzie w terminie od 03.01.2022 r. do 31.01.2022 r. odbędzie się głosowanie online. Zwycięzcami konkursu zostanie 20 szkół, które zbiorą największą liczbę głosów. Do wygrania są pomoce szkolne za kwotę 20 000 zł!

Głosowanie ma charakter powszechny, dlatego zachęcamy dzieci, rodziców, nauczycieli, przyjaciół i znajomych do oddawania głosów na naszą pracę.

 

Regulamin Konkursu jest dostępny na stronie www.naukazklasa.pl.

 

EK