Zespół Oświatowy w Mordach
Rok szkolny 2018-2019
Artykuły
Harcerze w jednostce wojskowej w Siedlcach
13 lutego, podczas ferii zimowych, harcerze odwiedzili jednostę wojskową. Inicjatorką tej nietypowej wycieczki była p. Małgorzata Pawłowska. Żołnierze zaprezentowali harcerzom sprzęt woskowy, w który wyposażona jest jednostka.
Harcerki i harcerze u Dyrekcji szkoły
W piątek 15 marca harcerki i harcerze z drużyny "Ciekawi świata" razem ze swoją drużynową dh Małgorzatą Pawłowską odwiedzili Dyrekcję Szkoły. Podczas spotkania zapoznali Panią Dyrektor - Terseę Kozos z przebiegiem zlotu hufca ZHP, który odbył sią na terenie naszej szkoły. Pochwalili się również zdobytymi podczas zlotu trofeami. Dyrektor Szkoły podziękowała drużynowej Małgorzacie Pawłowskiej i wszystkim harcerzom za godne reprezentowanie naszej szkoły i za trud, który włożyli w organizację zlotu. Obiecała wygospodarować pomieszczenie w szkole na harcówkę.
Wiosenny zlot Hufca ZHP w Mordach
Betlejemskie Światło Pokoju w Mordach
W środę - 19 grudnia harcerze i przedstawiciele samorządu Szkoły Podstawowej w Mordach pod opieką p. Małgorzaty Pawłowskiej i p. Agnieszki Genei udali się do Urzędu Miasta i Gminy w Mordach z "Betlejemskim Światłem Pokoju". Tutaj młodzież przekazała światło Panu Burmistrzowi - Janowi Ługowskiemu.




.jpg)

.jpg)