Zespół Oświatowy w Mordach

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

"Stara" strona

zomordy

Nieoficjalna strona szkoły

 

spmordy

Archiwalna strona gimnazjum

gimnazjum1

Wycieczka 26 listopada 2015 r

20151126 102746W dniu 26.11.2015r uczniowie klas IVa, Va i Vb pod opieką pani Agnieszki Geneii, Katarzyny Malińskiej i Elżbiety Czarkowskiej uczestniczyli w wycieczce do Warszawy.

Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzanie Muzeum Sportu i Turystyki. Obejrzeliśmy ekspozycje ukazującą dzieje sportu od antycznej Grecji poprzez narodziny nowożytnych Igrzysk Olimpijskich oraz początki sportu w Polsce do współczesności.

W muzeum zobaczyliśmy również fotografie, dawne sprzęty oraz pamiątki przekazane przez naszych mistrzów, takie jak stroje, sprzęty, medale

  

 Drugim punktem naszej wycieczki był spektakl pt. "Podróże Guliwera" w Teatrze Polskim. Po spektaklu odwiedziliśmy kulisy teatru. Wszyscy mieli możliwość wejść na scenę oraz z bliska obejrzeć rekwizyty.

 Następnie zwiedziliśmy Stadion Narodowy "Trasą Piłkarza" . W szatni uczniowie z zainteresowaniem fotografowali stroje piłkarzy. Każdy chciał również usiąść na ławce zawodników. Wszyscy obejrzeli  płytę stadionu na której było przygotowywane lodowisko.