Zespół Oświatowy w Mordach

Odwiedza nas 119 gości oraz 0 użytkowników.

"Stara" strona

zomordy

Nieoficjalna strona szkoły

 

spmordy

Archiwalna strona gimnazjum

gimnazjum1

Niepodległa logo

Zbiórki żywności

    20171216 105129 800x450W dniach 16–17 drudnia 2017 roku  wolontariusze z naszej szkoły uczestniczyli w zbiórce żywności pt. „Podaruj lepsze święta” w ramach akcji prowadzonej przez Stowarzyszenie Naszym Dzieciom. Dzięki ofiarności mieszkańców naszej gminy wolontariusze zgromadzili 298,20 kg żywności i 21 kg chemii. Członkowie Stowarzyszenia Naszym Dzieciom wykonali 26 paczek i dostarczyli je do potrzebujących rodzin. Dziękujemy wszystkim osobom włączonym w akcję, za okazaną pomoc. W naszej szkole zorganizowana została też przedświąteczna zbiórka żywności i chemii do Toreb Miłosierdzia. W obu budynkach szkoły zebrano łącznie 125 kg żywności i 12,80 kg chemii. Uczniowie wykonali 15 paczek dla potrzebujących. Paczki do rodzin dostarczyli Pan Jerzy Wąsowski i Pani Jolanta Stańczuk. Dziękujemy wszystkim uczniom i pracownikom za włączenie się w akcję.