Zespół Oświatowy w Mordach

Odwiedza nas 161 gości oraz 1 użytkownik.

  • karolinaweronika

"Stara" strona

zomordy

Nieoficjalna strona szkoły

 

spmordy

Archiwalna strona gimnazjum

gimnazjum1

Konkursy 2017/2018

baner3

II Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

9 marca br. rozegrany został w naszej szkole "II Szkolny Turniej Tenisa Stołowego". Rozgrywki te cieszą się coraz większą popularnością wśród uczniów. Wzięło w nich udział 81 uczniów, w tym 28 dziewcząt (w pierwszym 57 i 27 dziewcząt). Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych osobno dla dziewcząt i chłopców. Poniżej klasyfikacje końcowe.

Dziewczęta

dziewczęta KLASA VI-V  dziewczęta KLASA IV i mł. 
Miejsce Nazwisko Imię Klasa Miejsce Nazwisko Imię Klasa
1. TEODORCZUK KINGA IVA 1. TEODORCZUK KINGA IVA
2. GAWOREK MARIA VIB 2. ANDRUNIK JULIA IVA
3. ANDRUNIK JULIA IVA 3. SIENKIEWICZ JULIA VB
4. OPŁOCKA KINGA VB 4. SARNOWIEC MAJA IVB
5-6. CHACIŃSKA MONIKA IVB 5-6. CHACIŃSKA MONIKA IVB
  SIENKIEWICZ JULIA VB   MIKOŁAJCZUK KORNELIA IIIB
7-8. CHACIŃSKA KATARZYNA  VB 7-8. GŁUCHOWSKA ZUZANNA IVA
  SARNOWIEC MAJA IVB   WYRZYKOWSKA SYLWIA IVA
9-12. JASTRZĘBSKA JULIA VB 9-13. BOLESTA WERONIKA IIIB
  MIKOŁAJCZUK ALEKSANDRA VB   CHMIELEWSKA PATRYCJA IVA
  OGRODNICZUK  NATALIA VA   NIEDZIAŁEK JULIA IIC
  STRĄK KAROLINA VB   RADZIKOWSKA WERONIKA IVA
13-15. DŁUGOŁĘDZKA  PAULINA VB   GŁUCHOWSKA DIANA IVA
  KSIĄŻCZAK WERONIKA VB SKLASYFIKOWANO 13 ZAWODNICZEK
  TRĘBICKA PAULINA VB        
SKLASYFIKOWANO 15 ZAWODNICZEK        

Chłopcy

chłopcy KLASA VI-V  chłopcy KLASA IV i mł. 
Miejsce Nazwisko Imię Klasa Miejsce Nazwisko Imię Klasa
1. CHOMIUK MICHAŁ VIA 1. IWAŃCZUK SEBASTIAN IVB
2. KRASNODĘBSKI MICHAŁ VIB 2. ROGOWIEC SEWERYN IIIA
3. KONASIUK MARCIN VIB 3. ZALEWSKI BARTOSZ IVB
4. MISIAK MATEUSZ VIA 4. TYMOSZUK MIŁOSZ IVB
5-6. MULTAN KACPER VIA 5-6. KOSYL KACPER IVB
  PROKOPIAK ERYK VIB   SZOPLIK  MICHAŁ IVA
7-8. IWAŃCZUK SEBASTIAN IVB 7-8. BORYSŁAWSKI OLIWIER IIIB
  MARCZUK ROBERT VB   ZYCH IGOR IIIA
9-12. CIECIURA KACPER VIA 9-12. GÓJSKI  JAKUB IIIA
  NOSZCZAK DOMINIK VIB   PAWŁOWSKI KACPER IIIA
  OBRĘPALSKI MATEUSZ VIA   SOCZEWKA SEBASTIAN IIIB
  ZALEWSKI BARTOSZ IVB   SOSZYŃSKI  KAMIL IVA
13-16. ANDRUNIK ŁUKASZ VB 13-16. BIELAK PIOTR IVB
  ROMANOWSKI KACPER VIA   CIBOROWSKI BARTOSZ IIIA
  SOCZEWKA KACPER VIA   MIKOŁAJCZUK KAMIL IIC
  TRUBILA IWAN VIA   SZANIAWSKI GABRIEL IVA
17-23. GŁUCHOWSKI KACPER VB 17-24. CYPRJANIUK BARTOSZ IIA
  GOZDEK JAROSŁAW VB   MAŁYCHA MARCEL IIC
  KOSYL KACPER IVB   NIEDŹWIEDŹ ANTONI IIB
  PAPROCKI  KRYSTIAN VB   PAPROCKI PAWEŁ IVA
  PRZEKOPIAK PATRYK VIB   POGORZELSKI KACPER IIA
  ROGOWIEC SEWERYN IIIA   RATYŃSKI KANRAD IIB
  VOZIV PIOTR VIB   TRĘBICKI SZYMON IIB
24-26. GRZEGORCZUK RAFAŁ VIA   WARDZIAK FABIAN IA
  NASIŁOWSKI DAWID VB 25-27. SAWIAK KAMIL IIA
  ZACHARCZUK ADAM VIB   STAŃCZUK JAN IIC
SKLASYFIKOWANO 26 ZAWODNIKÓW   RZEWUSKI SZYMON IVB
        SKLASYFIKOWANO 27 ZAWODNIKÓW

Przygotował Pan Wojciech Bobryk