Zespół Oświatowy w Mordach

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

"Stara" strona

zomordy

Nieoficjalna strona szkoły

 

spmordy

Archiwalna strona gimnazjum

gimnazjum1

Konkursy 2017/2018

baner3

Konkursy w bibliotece

czytanieW związku z obchodami w październiku   Międzynarodowego Miesiąca  Bibliotek Szkolnych w bibliotece odbywały się zajęcia czytelnicze dla dzieci 5- letnich oraz uczniów klas pierwszych. Ponadto  zorganizowane zostały konkursy : 

1.Plastyczny dla dzieci 5- letnich i uczniów klas I-III pt.,, Ilustracja do ulubionej baśni H.Ch Andersena”

W konkursie wzięło udział 65 dzieci.

Wyniki w/w  konkursu:

Kategoria 5-latki:

I miejsce- Gabriela Stokowska

II miejsce – Agnieszka Lipinska , Natalia Lipińska

III miejsce- Maciej Zdanowski

Wyróżnienia:  Dominika Miszczuk

                           Zuzanna Michalak

Kategoria klasy pierwsze:

I miejsce- Hubert Soszyński

II miejsce- Łucja Ostas

III miejsce- Anna Pawłowska

Wyróżnienia:

-Klara Piekarska

- Julia Czapska

- Julia Kulik

- Zuzanna Drozdowska

Kategoria klasy  drugie:

I miejsce- Karolina Obrępalska

II miejsce- Kacper Pogorzelski

III miejsce- Kalina Jakimiak

Wyróżnienia:

- Maja Kulik

- Julia Litwiniuk

- Alicja Obrępalska

- Łukasz Paprocki

Kategoria klasy trzecie:

I miejsce- Amelia Mikołajczuk

II miejsce- Natalia Uziębło

III miejsce- Amelia Dębska

Wyróżnienia:

- Natalia  Toczek

- Katarzyna Chodowiec

-Małgorzata Złoch

2. Konkurs czytelniczy na ,, Mistrza pięknego czytania” dla uczniów klas II-III.

W konkursie wzięło udział 16 osób.

Wyniki w/w konkursu;

Kategoria klasy drugie:

I miejsce- Dominika Głuchowska

II miejsce- Kamil Sawiak

III miejsce- Anna Łopaciuk

Wyróżnienia:

- Alicja Obrępalska

- Antoni Niedźwiedź

- Kamil Mikołajczuk

Kategoria klasy trzecie:

I miejsce- Amelia Dębska

II miejsce- Amelia Mikołajczuk

III miejsce- Dominika Możdżonek

Wyróżnienia:

- Emilia Szakoła

- Natalia Toczek

3. Konkurs czytelniczy dla klas IV-VI pt.,, Jaki to autor?”, ,,Jaki to tytuł?’’- wzięły udział 4 osoby.

Wyniki w/w  konkursu:

I miejsce- Julia Jastrzębska

II miejsce- Kinga Czerska

III miejsce- Andżelika Ogrodniczuk

Ogółem we wszystkich konkursach zorganizowanych przez bibliotekę szkolną w październiku wzięło udział 85 osób. Wszyscy laureaci konkursów, osoby wyróżnione i pozostali uczestnicy otrzymali upominki, które zostały wręczone im w bibliotece szkolnej oraz na apelu w dniu 16.11.2015r. 

 

Więcej zdjęć wkrótce.