Zespół Oświatowy w Mordach

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

"Stara" strona

zomordy

Nieoficjalna strona szkoły

 

spmordy

Archiwalna strona gimnazjum

gimnazjum1

Niepodległa logo

Nowy rok szkolny 2015-2016

We wtorek, 1 września 2015 roku, przy pięknej, upalnej i słonecznej pogodzie, rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2015-2016. Po Mszy w miejscowym kościele udaliśmy się pod pomnik żołnierzy 8 Dywizji Piechoty, gdzie odbyły się uroczystości  upamiętniające 76-rocznicę wybuchu II wojny światowej. Tutaj wysłuchaliśmy przemówienia okolicznościowego burmistrza Miasta i Gminy Mordy p. Jana Ługowskiego. Po złożeniu kwiatów i zapaleniu zniczy udaliśmy się do szkoły.

na pierwszym Na pierwszym w nowym roku szkolnym apelu uczniowie, rodzice i nauczyciele zebrali się na wybiegu szkolnym. Po uroczystym wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu zaproszony gość - burmistrz Jan Ługowski - przedstawił wszystkim nową Dyrektor Zespołu p. Teresę  Kozos. Złożył on również wszystkim uczniom życzenia osiągania bardzo dobrych wyników w nauce w nowym roku szkolnym.

Po wsłuchaniu krótkiego przemówienia nowej dyrektor  uczniowie udali się do klas na pierwsze spotkanie z wychowawcami.

Do szkoły będzie uczęszczać 277 uczniów klas I-VI  i 81 dzieci do przedszkola. Są również nowi nauczyciele: p. Ewa Jarocka - pedagog szkolny, ksiądz Piotr Oskroba - katecheta; p. Renata Teodorczuk - edukacja wczesnoszkolna.

Obowiązki wicedyrektora pełnił będzie p. Jerzy Borowski.