Zespół Oświatowy w Mordach

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

"Stara" strona

zomordy

Nieoficjalna strona szkoły

 

spmordy

Archiwalna strona gimnazjum

gimnazjum1

Niepodległa logo

Karnawałowy bal

W sobotę 9 stycznia 2016 roku w naszej szkole odbył się Choinkowy Bal. W tym dniu sala gimnastyczna w naszej szkole zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną płytami CD i DVD. Licznie przybyli uczniowie w pięknych i pomysłowych strojach, wcielili się w różne postacie, min: diabła, wróżki czy strażaka. Twarze niektórych uczniów ukryte były pod maskami, które sprawiły, ze byli oni nie do poznania! Przy błysku profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach największych przebojów serwowanych nam przez profesjonalnego didżeja DJVALDIEGO , wszyscy bawili się doskonale.

Podczas imprezy odbył się konkurs na najbardziej pomysłowy strój karnawałowy, w którym udział wzięła liczna rzesza uczniów głównie z klas młodszych. Komisja składająca się z przedstawicieli rodziców, uczniów i nauczycieli uznała, że najbardziej pomysłowy strój mieli: Zuzia Głuchowska z klasy IVa, Kalina Jakimiak, Przemek Wyczółkowski i Kacper Głuchowski. Oni też otrzymali nagrody ufundowane przez Komitet Rodzicielski. Drobne upominki otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu. Dzieci wspaniale się bawiły, brały udział w wielu różnych zabawach. W przerwach intensywnych zabawa uczniowie zasiadali do słodkich poczęstunków przygotowanych przez rodziców w salach lekcyjnych.

FILM