Zespół Oświatowy w Mordach

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

"Stara" strona

zomordy

Nieoficjalna strona szkoły

 

spmordy

Archiwalna strona gimnazjum

gimnazjum1

Naukobus w naszej szkole

naukobus

 

W dniach 7-8 maja br. gościć będziemy w naszej szkole Objazdową Interaktywną Wystawę "Ekspaerymentuj". Wystawa jest przeznaczona dla różnych grup odbiorców:dzieci od pierwszej klasy szkoły podstawowej, młodzieży oraz dorosłych. Wystawie towarzyszy troje animatorów "Centrum Nauki Kopernik." To eksperci, pasjonaci nauki, którzy chętnie objaśnią zwiedząjacym działanie eksponatów. "Naukobus" działał będzie w budynku B Zespołu Oświatowego w Mordach ul. Kilińskiego 16. w godzinach:  - poniedziałek 1000 - 1800       - wtorek 800 - 1400                        

Serdecznie zapraszamy szkoły do odwiedzenia tej wystawy. PROSIMY O TELEFONICZNĄ REZERWACJĘ: 25 6415 440 lub MAILOWO: zo@spmordy.pl

Sponsorami wystawy są:

logo mnisw kopernik

 

 

Więcej informacji<<<