Zespół Oświatowy w Mordach

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

"Stara" strona

zomordy

Nieoficjalna strona szkoły

 

spmordy

Archiwalna strona gimnazjum

gimnazjum1

Niepodległa logo

Projekt „Pierwsze kroki wolontariuszy” - podsumowanie

Projekt „Pierwsze kroki wolontariuszy” prowadzi w naszej szkole stowarzyszenie „tutaj teraz” z dotacją PZU. W projekcie biorą udział 4 szkoły. Na naszą szkołę przypada 8 657 zł.

W ramach projektu odbyły się działania:

  1. Warsztaty edukacyjne dla grup szkolnych i opiekunem – łącznie odbyło się 6 spotkań warsztatowych po 2 godz. prowadzone przez 2 trenerów.  Więcej TUTAJ
  2. Zjazd warsztatowo-integracyjny w Gródku nad Bugiem .Spotkanie z wolontariuszami-studentami UPH w Siedlcach oraz wychowankami-wolontariuszami MOW z Wojnowa. Omówili oni swoje doświadczenia w pracy wolontariackiej , korzyści z niej wynikające i realizowane doświadczenia.
  3. Grupa wolontariuszy – uczniowie klas V-VI – 12 uczniów + opiekun w ramach działań wolontariatu przygotowała dzień nauki i zabawy dla sześcio- i pięciolatków z naszego przedszkola pt. „Nauka na wesoło”. Projekt odbył się 19 maja 2017 roku w godz. 9.00 – 11.30. 52 dzieci uczestniczyło w różnych zabawach i zadaniach, które wykonywały pod kierunkiem wolontariuszy, opiekuna stowarzyszenia i nauczyciela wspierającego. CZYTAJ TUTAJ

        

 

  1. 28 maja 2017 roku – wolontariusze wyjechali do Warszawy. Tutaj zwiedzali Wioskę Wikingów, muzeum Początków Państwa Polskiego, Muzeum Etnograficzne, „Patrioci codziennie. Brali również udział w zajęciach z animatorami.

W projekcie udział wzięli:

Katarzyna

Chacińska

Monika

Chacińska

Kinga

Czapska

Sandra

Kokieć

Kornelia

Kosyl

Weronika

Książczak

Kasia

Łopaciuk

Aleksandra

Mikołajczuk

Karolina

Strąk

Paulina

Trębicka

Amelia

Wardziak

Julia

Wielogórska

Opiekunem projektu była p. Małgorzata Pawłowska