Zespół Oświatowy w Mordach

Odwiedza nas 91 gości oraz 0 użytkowników.

"Stara" strona

zomordy

Nieoficjalna strona szkoły

 

spmordy

Archiwalna strona gimnazjum

gimnazjum1

Niepodległa logo

Konkurs plastyczny „Co ryje?..Co wyje?..Co huczy?..Co mruczy?..” ŚWIAT ZWIERZĄT?

p1040678Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces w konkursie plastycznym pod Honorowym Patronatem Starosty Siedleckiego Dariusza Stopy organizowanym przez Dom Pracy Twórczej Reymontówka w Chlewiskach. Temat prac„Co ryje?..Co wyje?..Co huczy?..Co mruczy?..” ŚWIAT ZWIERZĄT?, miał wpłynąć na rozwijanie wrażliwości na świat zwierząt, promowanie przyjaźni i tolerancji do zwierząt.

Uczniowie naszej szkoły odnieśli zwycięstwo w kategoriach klas I-III i IV-VI

W kategorii klas I-III zwyciężyła Zuzanna Kosecka, uczennica klasy IIB

W kategorii klas IV-IV odnieśli zwycięstwo uczniowie:

  • Wiktor Iwańczuk – klasa IVB
  • Patrycja Chmielewska – klasa VA
  • Sylwia Wyrzykowska – klasa VA

Organizatorzy szczególnie podziękowali naszej szkole za udział w konkursie, zgłosiliśmy wiele prac, z których aż 4 zwyciężyły. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Na wyróżnienie zasługuje Patrycja Chmielewska, uczennica już po raz trzeci jest nagradzana w powiatowym konkursie.

Rozdanie nagród było poprzedzone występami zespołów tanecznych i wokalnych. Zostaliśmy zaproszeni na smaczny poczęstunek. Zwiedziliśmy też dworek Państwa Reymontów.

Z niecierpliwością czekamy na temat kolejnego konkursu.