Zespół Oświatowy w Mordach

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

"Stara" strona

zomordy

Nieoficjalna strona szkoły

 

spmordy

Archiwalna strona gimnazjum

gimnazjum1

Ponowny sukces w konkursie fotograficznym

,,WIOSNA WITA ZIEMIĘ SIEDLECKĄ- CZYLI JAK PRZYRODA BUDZI SIĘ DO ŻYCIA” taki tytuł nosił tegoroczny konkurs ekologiczn0-przyrodniczy dla uczniów szkół podstawowych ogłoszony przez Starostę Siedleckiego. Drugi raz uczniowie z naszej szkoły zajęli czołowe miejsca.

   Przedmiotem konkursu było samodzielne wykonanie prac fotograficznych, tematyką - uchwycenie w obiektywie przyrody: zwierzęta i roślinność powiatu siedleckiego wiosną, przedstawienie zmian jakie zachodzą w przyrodzie po zimie,oznaki nadchodzącej wiosny.

W pierwszym etapie szkolnym wzięło udział 15 uczniów z bardzo duża ilością zdjęć pokazujących zmiany zachodzące w przyrodzie. Do etapu powiatowego zakwalifikowano zdjęcia trzech uczniów: Zuzi Głuchowskiej kl. Va, Natalki Błońskiej kl. IVb, Pauliny Trębickiej kl. VIb.

     Z wielką radością informujemy że w II etapie powiatowego konkursu ekologiczno-przyrodniczego w części fotograficznej pt. „Żegnaj Zimo-Witaj Wiosno” w kategorii Szkoły Podstawowej klas IV-VI drugie miejsce zajęła Natalia Błońska. W ubiegłym roku Milena Skolimowska zajęła I miejsce.

Nagrodzona praca Natalii Błońskiej

   blonska

 

Wszystkie prace, które wpłynęły na konkurs są prezentowane na tablicy na korytarzu szkolnym. Nizej prezentujemy te fotografie (wkrótce więcej)

FOTOGRAFIE (kliknij by powiększyć)

20160524 124343  bazie o zachodzie   gabriel1
img 20170322 194615 img 20170326 161556  img 20170403 154901
mlecz  podbiał i cytrynek