Kl. 5a - wyjazd na lodowisko w Siedlcach!
W końcu nadszedł długo wyczekiwany dzień, w którym również kl. 5a mogła sprawdzić swoje umiejętności łyżwiarskie! Dnia 19 stycznia br. piątoklasiści wybrali się wraz z nauczycielami wychowania fizycznego – p. Dorotą Fabrykiewicz i p. Jerzym Wąsowskim - na sztuczne lodowisko w Siedlcach.
Początkowo poruszanie się na łyżwach po lodowej tafli wydawało się nie lada wyzwaniem dla niektórych uczniów! Wiadomo jednak, że ćwiczenie czyni mistrza i nie warto się tak łatwo poddawać! Po opanowaniu podstawowych zasad i techniki jazdy, okazało się, że ten sport to dla wielu uczniów nie tylko frajda, ale i doskonała okazja do zadbania o własną kondycję i koordynację. Dla niektórych zaletami jazdy na łyżwach była chęć rozwijania własnej orientacji przestrzennej i równowagi.
Nasi piątoklasiści spisali się na medal! Młodzi łyżwiarze pamiętali o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa i uważności na innych uczestników zabawy na lodzie, a podczas całego wyjazdu towarzyszył im dobry humor oraz radość z aktywnie spędzonego czasu.